Popularne i sprawdzone żaluzje drewniane – Rzeszów i okolice

Należą do najchętniej kupowanych i niezawodnych form dekoracji okiennej. Cenione są nie tylko za walory estetyczne, ale też te praktyczne. Spośród nich przede wszystkim można wyróżnić te pionowe i żaluzje poziome. Klienci chętnie korzystają z naszych produktów, doceniając możliwość dopasowania ich do indywidualnych projektów.

Uniwersalne i piękne żaluzje drewniane

Mnogość dostępnych opcji sprawia, że można je dopasować do niemal każdego stylu. Gdzie najczęściej można spotkać żaluzje drewniane. Montaż naszych produktów odbywa się bardzo często w altanach ogrodowych. Nasze drewniane żaluzje pionowe wybierane są także do zabudowy wnęk balkonowych. Innym produktem wykonanym z drewna są żaluzje poziome. Montaż tego produktu nasze ekipy wykonywały m.in. w hotelach czy restauracjach. Rzeszów to miejsce, w którym znajdziesz naszą siedzibę. Odwiedź nas i sprawdź, na jakie rozwiązania możesz liczyć.

Żaluzje drewniane pięknie wyglądają w pomieszczeniach stylowych, jak i nowoczesnych, nadając im przytulny klimat. Dlaczego jeszcze warto postawić na żaluzje drewniane. Montaż tego produktu to doskonałe zabezpieczenie przed słońcem, jak i wychłodzeniem.

Wysoka jakość żaluzji poziomych – mamy ja w OKNO-MAR Rzeszów

Żaluzje pionowe i poziome wykonane są z naturalnego i ekologicznego drewna dostępnego w wielu kolorach. Ich montaż nie wymaga wwiercania się w ramy okienne czy inne stałe elementy budynku. Zarówno tymi pionowymi, jak i poziomymi żaluzjami można sterować za pomocą pokrętła i sznurka. Wystarczy delikatny ruch, a do pomieszczenia wpuścimy więcej światła lub ograniczymy jego natężenie. Montaż na terenie miasta Rzeszów i w okolicach wykonujemy w krótkim czasie od dostarczenia produktu pod wyznaczony adres.

Jesteśmy w stanie przygotować wiele oryginalnych modeli żaluzji, łącząc wszystkie najlepsze cechy. W przypadku dużych zamówień często gwarantujemy w cenie żaluzji poziomych montażRzeszów i okolice to obszar, na którym można skorzystać z takiej opcji.

Co wybrać? Żaluzje drewniane pionowe czy poziome?

Nie ma jednej prawidłowej odpowiedzi. Wybór zależy od indywidualnych upodobań. Co może zapewnić w domu montaż żaluzji pionowychTo rozwiązanie to ciekawa alternatywa dla klasycznych poziomych zasłon okiennych. W przypadku tych wertykalnych można rozsuwać je na różne sposoby, a mianowicie w lewo, w prawo lub do środka i od środka. Daje to znacznie większe możliwości regulacji ilości światła. Znajdź nasze biuro, którego lokalizacja jest Rzezszów i porozmawiaj z doradcą, który przedstawi Ci zalety tego rozwiązania.

Dlaczego warto zdecydować się na montaż żaluzji poziomych? Wykonane z wysokiej jakości drewna, wyróżniają się trwałością i estetyką. Nie stwarzają problemów w kwestii czyszczenia. Pozwalają na regulację wpadającego światła słonecznego na wiele sposobów. Wystarczy ustawić lamelki żaluzji pod odpowiednim kątem. Sprawdź ofertę OKNO-MAR Rzeszów i wybierz odpowiedni system osłony okna.