Na wymiar, do kontroli światła oraz na okna dachowe – wszystko o naszych roletach

Okazuje się, że okna dachowe gwarantują dwukrotnie więcej światła niż okna fasadowe o tej samej wielkości. Podczas pochmurnych dni to ich największa zaleta. Z kolei latem w chwilach, gdy słońce mocno świeci trzeba pomyśleć, aby zadbać o rolety. Rzeszów, w którym znajduje się siedziba OKNO-MAR-u, to niejedyne miejsce, w którym produkty i usługi firmy cieszą się renomą. Osłony okienne dopasowane są do wszystkich występujących na krajowym rynku modeli okien. W ofercie dostępne są dachowe rolety dzień i noc. Rzeszów i cała Polska pokochali je natychmiast!

Nasze systemy rolet dachowych – Rzeszów i okolice

Możemy zapewnić, że świetnym produktem w naszej ofercie są rolety dachowe. Rzeszów, w którym mieści się nasza siedziba, stał się pierwszym regionem, który zaczął korzystać z naszych produktów. To estetyczna i funkcjonalna ochrona przed słońcem, która wpisuje się w potrzeby dzisiejszych wnętrz. Całkowitą kontrolę nad światłem gwarantują rolety dzień nocRzeszów i okoliczne miejscowości to obszar,na którym wykonujemy swoje usługi, dopasowując nasze produkty do każdego modelu okna, jak i do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Montujemy także funkcjonalne rolety dachowe. Montaż na terenie miasta Rzeszów i w okolicach todla nas żaden problem. Jesteśmy w stanie wykonać usługę w krótkim czasie od dostarczenia produktu pod wyznaczony adres. Zapoznając się z naszą ofertą, można znaleźć niedrogie rozwiązanie i łatwe do zainstalowania. Posiadamy też akcesoria, które ułatwiają montaż rolet dachowych. OKNO-MAR, którego lokalizacją jest Rzeszów, zaprasza do kontaktu i skorzystania z kompleksowej oferty.

Materiałowe rolety – Rzeszów ceni dostępność i bezpieczeństwo naszych tkanin

W ofercie posiadamy wolno wiszące jak i kasetowe systemy rolet. Często ich głównym przeznaczeniem jest swobodne sterowanie przepływem światła. Polecamy nasze produkty i usługi dotyczące rolet dzień nocMontaż tego typu rozwiązaniadocenia każdego dnia, kiedy konieczne jest rozproszenie promieni słonecznych. Szeroki zakres różnorodnych barw oraz struktury tkanin pozwalają na ochronę przed nadmierną temperaturą, a zimą stanowią barierę przed ucieczką ciepła przez okna. W OKNO-MAR Rzeszów zapewniamy szeroki wybór rolet zewnętrznych i wewnętrznych, a także ich montaż. Gwarantujemy, że wykonujemy tę usługę profesjonalnie i sprawnie , a na terenie miasta Rzeszów i w okolicach realizujemy ją w dogodnym dla klienta terminie. Nie trzeba się obawiać, że ramy okien zostaną zniszczone przez rolety. Montaż odbywa się bezinwazyjnie.

Rolety dzień noc to przede wszystkim rozwiązanie bezpieczne dla dzieci. Do ich pokojów szczególnie ważny jest dobór osłon przeciwsłonecznych. Nasze produkty spełniają wszelkie rygorystyczne wymogi i opatrzone są niezbędnymi certyfikatami. Można być spokojnym o bezpieczeństwo każdego malucha. Z należytą starannością dbamy, by rolety dzień noc były bezpieczne dla użytkowników, a ich montaż zapewniałsolidność i trwałość systemu. Rzeszów to miejsce, w którym znajdziesz naszą siedzibę. Odwiedź nas i dowiedz się, że stosujemy się do standardów europejskich i nie zapominamy o wyposażeniu naszych produktów w specjalne zabezpieczenia, tj. napinacz sznurka, zrywalny łącznik sznurka, łańcuszka oraz wypinający się mechanizm sterujący.